.

.

Панели Домашни Завеси Слоевити Цврсти Обични Панели И Проегирни Проегирни Завеси Панели За Завеси На Прозорци 52 Х63

Панели Домашни Завеси Слоевити Цврсти Обични Панели И Проегирни Проегирни Завеси Панели За Завеси На Прозорци 52 Х63

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

2 Панели Домашни Завеси Слоевити Цврсти Обични Панели и Проегирни Проегирни Завеси Панели За Завеси на Прозорци 52"x63 " Карактеристики : Сет : 2 завеси за спалната соба, вклучувајќи 1 завеса со цврста боја и 1 проегирен тул. Големина : Двострана употреба : панели и тул напред и назад се инсталирани според вашите желби, од надвор од собата, нашите завеси можат да ви дадат убаво и романтично чувство. Уникатен Дизајн : Завесите се направени од 2 еднобојни завеси и проегирен тул. Завесите со цврста боја можат да блокираат малку светлина, а проегирниот тул ви дава посонувачки ефект. РОМАНТИЧЕН ИЗГЛЕД : завесите покриени Со Бела газа имаат сонлива елеганција и романтичен изглед што може да додаде живост во секој декор на собата. Завесите со цврста боја ја затемнуваат просторијата и ја одржуваат приватноста, додека проегирните панели обезбедуваат вентилација. УПАТСТВА ЗА НЕГА : Нашите Двослојни Завеси се нежни машини за перење во топла вода. Загрејте ја пеглата и исушете ја на тивок оган. од бела газа што ги покрива завесите имаат сонлива елеганција и романтичен изглед што ќе го оживее секој декор на собата. ткаенините ја затемнуваат просторијата и ја одржуваат приватноста, додека проѕирните панели обезбедуваат вентилација.Материјал : Полиестерзиза : 132€160cm (52 € 63n)Вклучуваат : 2pc Завеси овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака.

Главните карактеристики

Избор на клиент