.

.

Јаксохду Летна Плажа Нуркање Спорт Нуркање Чорапи Нелизгачки Заштитни Чевли За Кожа Од Боси Нозе

Јаксохду Летна Плажа Нуркање Спорт Нуркање Чорапи Нелизгачки Заштитни Чевли За Кожа Од Боси Нозе

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : Изработени од висококвалитетен најлон, удобен за носење.Дише и брзо сушење, исклучително удобно за носење.Нелизгачкиот и отпорен на абење ѓон обезбедува издржливост.Погоден за плажа, нуркање, пливање итн. Тип : Нуркање Чорапиматеријал : Најлонгендер : Унисексуалност : 1 Парокаси : Плажа, Нуркање, Пливање итн карактеристики : Нелизгање, Отпорност На Абење, Дишење, Брзо Сушење, Удобни Детали За Големината[Нашата Големина XS] Соодветна Големина на Стапалото : 30-32 јарди (Прибл.) [Нашата Големина И] Соодветна Големина На Стапалото : 33-34 јарди (Прибл.) [Нашата Големина М] Соодветна Големина На Стапалото : 35-36 јарди (Прибл.) [Нашата Големина Л] Соодветна Големина На Стапалото : 37 - 38 јарди (Прибл.) [Нашата Големина XL] Соодветна Големина На Стапалото : 39-41 јарди (Прибл.) [Нашата Големина XXL] Соодветна Големина На Стапалото : 42-44 јарди (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 Пар Чорапи За Нуркање Изработени од висококвалитетен најлон, удобни за носење. Дише и брзо сушење, исклучително удобно за носење. Нелизгачкиот и отпорен на абење ѓон обезбедува издржливост. Погоден за плажа, нуркање, пливање итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент