.

.

Стандарден Кс Сензор За Тропање

Стандарден Кс Сензор За Тропање

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Заменува Ое БројРазмена Број : 98 MF12 A699 AB, AJ0318921 A, Xs8z12a699afits следниве возила : Ford Thunderbird 2003 2004 2005 Линколн LS2000 База 3.0 L на врвот на моторот2001 (подмодел : База, LSE) 3.0 L на врвот на моторот2002 (подмодел : База, lse) 3.0 L На Врвот на ОСНОВАТА на моторот 2003 3.9 L 2003 БАЗА 3.0 L НА ВРВОТ НА МОТОРОТ2003 Lse 3.9 L 2003 lse 3.0 L На Врвот На Основата На Моторот 2004 3.9 L 2004 База 3.0 L НА ВРВОТ На Изгледот НА МОТОРОТ 2005 3.0 L на врвот на моторот 2005 луксузни 3.0 l НА ВРВОТ НА моторот 2005 премиум 3.0 l на врвот на моторот 2005 спорт 3.9 L 2005 крајната 3.9 L 2006 СПОРТ 3.9 L MAZDA ПОЧИТ 2001 (Подмодел : Dx, es, lx) 3.0l2002 (Подмодел : Dx, Es, Lx) 3.0 L2004 (ПОДМОДЕЛ : Dx, es, lx) 3.0l2004 (ПОДМОДЕЛ : Dx, es, lx) 3.0l2004 (ПОДМОДЕЛ : Dx, es, lx) 3.0l2005 S 3.0 Lmercury COUGAR2001 (ПОДМОДЕЛ : БАЗА, S, V6) 2.5l2002 (Подмодел : база, v6) 2.5 Lfitnote : Oe, Oe Број 98mf-Abstandard Oe Замена Удар Сензори враќање на вашето возење до целосна функција со ОЕМ-ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на квалитет И Стандардни Поставување Перформанси понудени од страна на sensors стандард oe замена удар. Од 1919 Година, Стандардните Моторни Производи дизајнираа целосна линија на производи за управување со моторот, вклучувајќи делови за палење, сензори и вградени компјутери.Дизајниран според стандардите на ниво НА ОЕ, цврсто изграден во сертифицирани објекти ТС 16949 широк спектар на увоз и покриени домашни модели преку систематска инспекција за да се гарантираат трајни перформанси и Квалитетна Количина Продадена : Продадена Поединечно.

Главните карактеристики

Избор на клиент