.

.

Кабинетот на Форд Дарт сет со пикадо и табла - Мустанг

Кабинетот на Форд Дарт сет со пикадо и табла - Мустанг

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со обичен кабинет за дрво Dart. Уживајте во конкуренцијата меѓу пријателите додека пред-затегнување, за време на полувремето или на забавата после. Обичниот кабинет со затемнето дрво Дарт доаѓа со сè што ви треба за одлична игра. Вклучува висококвалитетно, само одценувано сисал фибер -табла, шест челични пикадо, табла за суво бришење, табела за излез, маркер и материјали за монтирање. Карактеристики на производот : Dartboard Карактеристики : Самостојно заздравување на сисал фибер -откорен број на прстени од 18 "Дијаметарот на челични типови пикадо Кабинетот Кабинетот : Димензии (затворени) : 3,5 " x 20,5 "x 24,75 " суво еразирање на таблата и излез на магнетните маркери со магнетни маркери со еразари со лого на бои во боја Печатено директно на кабинетот на кабинетот Форд Дарт поставен со пикадо и табла - Мустанг.

Главните карактеристики

Избор на клиент