.

.

Автоматски погон за потпирачот за глава, црни, автомобилски додатоци за внатрешни работи, универзално возило

Автоматски погон за потпирачот за глава, црни, автомобилски додатоци за внатрешни работи, универзално возило

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Автоматско возење куки за потпирачот за глава со 4 пакувања Претворете го потпирачот за глава на вашиот автомобил во простор за складирање и ви помагаат да го одржувате внатрешноста на вашиот автомобил совршено чист и организиран. Куката за потпирачот за глава може да виси намирници, чанти, чанти, училишни кеси, чадори, шишиња со вода, торби за купување, материјали за бебиња и многу повеќе. Продадено во пакувања од 4 може да се користи насекаде и да одговара на повеќето автомобили, SUV и камиони. Автоматски погон 4 куки за потпирачот за глава, црни, автомобилски додатоци за внатрешни работи 4 пакет. Лесно инсталирање. Одговара на повеќето возила/ автомобили. Го одржува вашето возило организирано.

Главните карактеристики

Избор на клиент