.

.

Маица со долг ракав во Avia Girls, големини 4- & плус

Маица со долг ракав во Avia Girls, големини 4- & плус

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

За активната девојка која сака да слое! Овие беспрекорни активни врвови од Авиа сигурно ќе постигнат некои поени во стилот за нејзината гардероба. Без разлика дали таа е да вежба, да студира од дома или да игра на отворено, таа ќе го сака пријатниот, вграден стајлинг и удобна ткаенина од овие. Дизајнот за плетење без цвест помага во намалувањето на Chafing и има влага за да ја задржи кул и суво со спортска текстура за да додаде атлетско чувство. 2 пакет пакет. Викс далеку од влага. Дизајн на плетенка без цвест. Спортско мапирање на текстура. Топчиња. Поврзување со ребра на деколте. Машинско миење ладно. Измијте ги темните бои одделно. Нежен циклус. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Тргнете се суво на ниско ниво, отстранете веднаш. Не користете омекнувачи. Ниско железо, доколку е потребно . 66% полиестер / 30% најлон / 4% спандекс. Земја на потекло : Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент