.

.

Чудо девојки на нација завиткаат Скор, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација завиткаат Скор, големини 4- & плус

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Дали се тие шорцеви? Здолниште? Подобро! Тоа е Skort - симпатичен и забавен стил за неа од Wonder Nation во кој има дизајн на обвивка. Спарување совршено со нејзините омилени маички, резервоари и врвови, овој разноврсен додаток на нејзината гардероба лесно ја комплетира нејзината облека со топло време за домашен изглед или викенд ансамбл за време на забавни активности. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФОТ : Опремена со драфтиран фронт. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на обвивка за обвивка. Девојчињата завиткаат од чудо од чудо нација.

Главните карактеристики

Избор на клиент