.

.

6' 9' Овесна Каша, Шаховска Табла-Внатрешен НАДВОРЕШЕН ЕКОЛОШКИ Дуракнит Куп И Јамка Тепих Област Килими И Тркачи

6' 9' Овесна Каша, Шаховска Табла-Внатрешен НАДВОРЕШЕН ЕКОЛОШКИ Дуракнит Куп И Јамка Тепих Област Килими И Тркачи

Вреднување на стоката:

DEN 2807.68
Пристапност
Во достапна форма

Шаховска шема-ВНАТРЕШЕН / НАДВОРЕШЕН ЕКОЛОШКИ Дуракнит Куп И Јамка Тепих Област Килими И Тркачи Одлично За секој Трем, Двор, Белведер, Палуба До Ходници, Подруми, Кујни и многу повеќе. Еко-Пријателски Супериорни Пет Влакна направени од 100% Прочистени Рециклирани Шишиња. Изработена со гордост Во Сад. Економски Прифатлива Со Природна волна како мекост и изглед. Издржлив Силен и дизајниран да издржи густ сообраќај и употреба. Се спротивставува На Дамки, почви и исчезнување. Лесно чисти со вода и благ почист. Издржува Чистење на Пареа и Често Правосмукалка. ОДГ : БОЈА-Поради поставките За Монитор, Телефон и i Pad Екс : поставки за осветленост, квалитет и пиксели. Заедно Со Флеш Фотографија-БОИТЕ што ги гледате со овие уреди може да изгледаат различно од вистинскиот готов производ. (Сликите се што е можно попрецизни).

Главните карактеристики

Избор на клиент