.

.

Модвеј Елси Кревет Рамка

Модвеј Елси Кревет Рамка

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Големина Целосна Вкупна Должина-Глава До Пети : -78,5". Не се прикачува на насловот. Големина Кралица Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 63. Големина Кралица - Целокупната Тежина На Производот : -48 фунти. Спецификации Сертификати : Да. Димензии Растојание помеѓу ребра : 3". Големина Кралица-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -63.Карактеристики : - кутија пролет може да се користи. Тежина Капацитет( Близнак) : 1300 Фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент