.

.

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Криоло Металик 5-Серија БМВ

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Криоло Металик 5-Серија БМВ

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 446. За : Криоло Металик бмв 5-Серија. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Главните карактеристики

Избор на клиент