.

.

Празно Загатка Недовршени Дрво Загатка Боја Свој Загатки За Деца

Празно Загатка Недовршени Дрво Загатка Боја Свој Загатки За Деца

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Овие празни загатки се дизајнирани ЗА самостојно сликање. Добро е направен од дрво за издржлива и практична употреба. Загатките од дрво празно се изшкуркани мазни за лесно сликање или боење. Можете да сликате на неа или да користите друг материјал за да ја декорирате, правејќи ја да стане ваши совршени занаети. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : 3, 50Х3, 50Х0, 15см/1, 38Х1, 38Х0, 06ин. - Изобилство количина на меѓусебно поврзувачка дрвена загатка, изобилната количина може да ги задоволи вашите различни потреби. - Овие празни парчиња загатка од дрво ќе ги зајакнат развојните вештини на детето и ќе изградат фокус. - Направено од дрво, мазна површина и без лут мирис, цврст и лесен, може да трае долго време. - Децата можат сами да сликаат, покажувајќи ја својата мудрост и имагинација, да ги вежбаат своите раце на способноста. - Празната недовршена загатка од дрво може да биде обоена со маркер, залепена со сјај, САМОСТОЈНА ЗА сликање или боење. Изобилство количина на меѓусебно поврзувачка дрвена загатка, изобилната количина може да ги задоволи вашите различни потреби. Овие празни парчиња загатка од дрво ќе ги зајакнат развојните вештини на детето и ќе изградат фокус. Направено од дрво, мазна површина и без лут мирис, цврст и лесен, може да трае долго време. Децата можат сами да сликаат, покажувајќи ја својата мудрост и имагинација, да ги вежбаат своите раце на способноста. Празната недовршена загатка од дрво може да биде обоена со маркер, залепена со сјај, САМОСТОЈНО за сликање или боење.

Главните карактеристики

Избор на клиент