.

.

Сина И Зелена - Училиште Спомени Пост Врзани Албум 12 X12

Сина И Зелена - Училиште Спомени Пост Врзани Албум 12 X12

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Мби-Постбунд Проширување Албум : училишни спомени. Овој албум со белешки од 12 инчи се одликува со : покривка со тешка обложена хартија; десет заштитници на страници со врвно вчитување на фотографии со бела киселина и влошки без картон без лигнин и проѕирна винилна обвивка за да се заштити во годините што доаѓаат. Мерења : 12-1/2х13-1/2х1ин. Бои : сина; зелена; жолта; и кафеава. Увезени. - Проценетото време на ракување со овој производ е 2-4 работни дена. Училишни Спомени Постбунд Албум 12 "х 12", Сино/Зелено : албум За Училишни спомени сино/зелено издание. 12 " бележник албум. Тешки обложени хартија покривање. 10 фото-безбедно топ-вчитување страница заштитници. Вметнувања од бела киселина и картон без лигнин . Исчистете ја винилната обвивка за да ја заштитите во годините што доаѓаат. Бои : сина, зелена, жолта и кафеава. Увезени. Димензии : 12-1/2 "х 13-1/2 "х 1".

Главните карактеристики

Избор на клиент