.

.

Дипломирање Ќебе За Класа На, Постдипломски Класа На Розова Руно Фрли Ќебе Со Училиште Колеџ За Внука Внука Дипломирање Подароци

Дипломирање Ќебе За Класа На, Постдипломски Класа На Розова Руно Фрли Ќебе Со Училиште Колеџ За Внука Внука Дипломирање Подароци

Вреднување на стоката:

DEN 799.84
Пристапност
Во достапна форма

Дипломирање Подарок Ќебе. Што има во пакетот : 1 х Ќебе. Посебна Карактеристика : Лесен. Стил : Модерен. Форма На Ќебе : Фрли Ќебе. Материјал : Нашето ќебе изработено од висококвалитетен фланелен против пилинг, супер мек, лесен, пријатен, мек, не пролева. Големини : Достапни во 4 големини изберете : С-32х48 инчи, М40х 58 инчи, Л-52 х 59 инчи, ХЛ-59х79 инчи. Погоден за повеќето деца, тинејџери, возрасни. Разновидни Сценарија За Употреба : ќебето лесно за носење, може да задоволи различна пригода како кревет, тросед, автомобил, градинка и канцеларија итн. погоден за сите сезони. Совршен Подарок : ова ќебе е совршен подарок за сите ваши најблиски и за секоја пригода. Совршен за мажи, жени, девојчиња и момчиња од сите возрасти, исто така прекрасен подарок за родендени, божиќ, нова година и секој важен празник. Лесна Нега : Машинско перење и миење раце, брзо сушење, лесно за нега, издржливо, без пилинг. Дипломирање Подарок Ќебе. Подарок За Дипломирање. Дипломирање Декорации Класа на 2023 година. Дипломирање Украси. Дипломирање Писмо Ќебе. Дипломирање Украси Ќебе. Цртан Филм Ќебе Супер Мека Фланелен Фрли Ќебе. Топло Удобно Ќебе Подароци За Деца Возрасни Цела Сезона. Подарок За дипломирање За Момчиња и Девојчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент