.

.

Симпатична Вонземјани И Нло Ќебе Топло Руно Мек Фланелен Фрли Ќебиња За Постелнина Троседот Отворено Пролет Шема Печатење

Симпатична Вонземјани И Нло Ќебе Топло Руно Мек Фланелен Фрли Ќебиња За Постелнина Троседот Отворено Пролет Шема Печатење

Вреднување на стоката:

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиленкасто мазно. Тој е топол, удобен и лесен, што го прави разноврсно ќебе погодно за сите сезони. Тој е совршен придружник за да се гушкате заедно додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, да се опуштите во кревет или да додадете дополнителен слој во студените ноќи и утра. ● Големина И Нега : ние нудиме три големини за избор : 30" × 40 ", 40" × 50 ", 50" × 60 ", 60" × 80 ". Бидејќи може да има некои набори во вакуумското пакување, тоа ќе се врати во нормала по миењето и сушењето. Измијте го одделно во ладна вода и исушете го во тамблер со ниска температура. Не Двоумете се, фрлете ги нашите ќебиња во машината за перење и тие ќе станат помеки по секое чистење!. ● Висококвалитетна и совршена декорација : ова ќебе е изработено од висококвалитетен 100% висококвалитетен Полиестер Од Микрофибер, кој е кадифен, лесен и издржлив. Има прекрасни дезени и цветни текстури, што го прави одличен подарок за вашиот дом! Анти избледување, не пилинг. Додадете допир на текстура во вашиот простор за живеење со ова цветно ќебе. Обезбедува совршени украси и комплименти за вашиот тросед, софа, кревет и дневна соба. Закачете го на канцелариската фотелја за да ја декорирате вашата тинејџерска спална соба Или универзитетски студентски дом Симпатични Вонземјани и Ќебе За Нло Топло Руно Меко Фланелно Фрлање Ќебиња за Постелнина Троседот Отворено Печатење На Пролетта.

Главните карактеристики

Избор на клиент