.

.

Јувул Женски Фустани Летен Фустан Женски Моден Тркалезен Врат Лабави Џебови Со Долг Ракав Цврст Долг Фустан Со Средно Теле Жолт Цветен Фустан За Жени На Дозвола

Јувул Женски Фустани Летен Фустан Женски Моден Тркалезен Врат Лабави Џебови Со Долг Ракав Цврст Долг Фустан Со Средно Теле Жолт

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. обични фустани за жени;летни фустани за жени 2023;мајка на невестата фустани за свадба;роденденски фустани за жени секси;фустани за вљубени за жени;фустани за враќање дома;свечени фустани за женски вечерни забави;фустан со светки за жени;фустан со долги ракави;зимски фустани за жени 2023;миди фустани за жени;женски фустани;летни фустани;фустани за деверуша;вестидос пара мујер кежуалес и елегантни;коктел фустан;макси фустан;долги фустани за жени;зимски фустан;фустан од корсет;матурски фустани за тинејџери;африкански фустани за жени;кадифен фустан за жени;женски свечени фустани;фустан за забава;роденденски фустан;полуформални фустани за жени;фустани за жени;фустан на плажа;фустани за жени 2023 забава;.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.36" ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина според Табелата Со Големини.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Одлична еластичност информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Обичен Јака : Тркалезно Вклопување На вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 х Големина На Фустан За Жени.00" Ракав : 51см/20.Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.Женски Моден Тркалезен Врат Лабави Џебови Долг Ракав Цврст Фустан Со Средно Теле 1. фустани за жени 2023;црни фустани за жени;фустани;фустани за венчавки за жени;фустан;свечени фустани за жени;фустан со долги ракави за жени;бел фустан;црн фустан;бел фустан;макси фустан за жени;фустан за матура;женски фустани;летен фустан;коктел фустани;секси фустани за жени;вестидос елегантес де муер пара фиеста;црвен фустан;фустан со плус големина за жени;розов фустан;венчаници за невеста;розов фустан за жени;матурски фустани;фустани на плажа за жени;коктел фустани за женски вечерни забави;фустани со боди за жени;облека за одмор за жени;сарафани за жени;фустани за матурска за жени;.

Главните карактеристики

Избор на клиент