.

.

Мијаилима Плус Големина Фустани Женска Еднобојна Лабава V Вратот Без Грб Фустан Со Средна Должина

Мијаилима Плус Големина Фустани Женска Еднобојна Лабава V Вратот Без Грб Фустан Со Средна Должина

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : XXXXXL Биста : 124cm/48.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен материјал, кој е флексибилен и дише. Големина : Л Биста : 99см/38,98 "Половината : 114см/44,88 " Должина : 132см/51,97". ①Големина е Погодна За жени од сите облици и големини. ①Прилика, лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. Големина : XXXXL Биста : 119cm/46.76 " Должина : 140cm/55.82 "Половината : 139cm/54. Големина : XXXL Биста : 114cm/44. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.85 "Половината : 134cm/52. Не гледам преку fress Design Jomens cresserences, секојдневен дневен салон облека сет, мода улична облека излегување носат, покаже свој стил quodication € Лето, патување, шопинг, пријатели собир, партии, одмор патување, излет, дома, секојдневниот живот} Совршен Подарок Forffort И Лесен Фустан, исклучителна мода и секси дизајн.72 " Должина : 142cm/55.91 "Половината : 124cm/48.Големина : М Биста : 94см/37.94 "Половината : 119cm/46.

Главните карактеристики

Избор на клиент