.

.

Секси Жени Мода Едно Рамо Се Врзуваат Шупливи Долги Ракави Бодикон Пресече Миди Фустан Трендовски Опремени Плус Големина Есенски Фустани

Секси Жени Мода Едно Рамо Се Врзуваат Шупливи Долги Ракави Бодикон Пресече Миди Фустан Трендовски Опремени Плус Големина Есенски

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Направете ве поубави, модни, секси и елегантни. Пар со сребрени потпетици/чанти со синџири ќе биде одлично!.Ве прави елегантни и сјајни кога го носите. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Совршено е да се покаже секси фигура, а исто така и прекрасен изглед совршено е за матурска, свадби, вечер, натпревар, враќање дома, забава, танц, роденден, фестивали, празнични и други фустани за специјални прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент