.

.

Замена РЕПН Фарови Компатибилен Со 2014 - Нисан Нечесните Изберете Право Патнички Халоген Со сијалица

Замена РЕПН Фарови Компатибилен Со 2014 - Нисан Нечесните Изберете Право Патнички Халоген Со сијалица

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Продадена Количина : Продадена поединечно боја/Завршница : Проѕирна Леќа; Црно Внатрешно Склопување : Со сијалица(и)Извор На Светлина : Халогени Замени Ое Број : 260101vx0aplaces Број На Дел : Ni2503231nterchange Дел Број : 260101 VX0 A, Ni2503231 Гаранција : 1-година неограничено-километража гаранција фарови Со Стандарди за ое Што Се Користат Во Текот На Производствениот Процес, Нашите Фарови Нудат квалитет На Врвно ниво И Мир На Умот По Прифатлива Цена, Осигурувајќи дека вашето возило може безбедно Да го осветли патот ноќе Или Во Лоши Временски Услови.Карактеристики и Придобивки : Пад-Во Fit Designed како точка/SAE-во согласност директна замена за вашиот оригинален фарови.Приклучок-и-игра жици.Изберете од склопови со или без светилки.Супериорен, Траен Видливостсовремениот дизајн гарантира перформанси кои обезбедуваат одлична видливост.Ув-обложени за бавно пожолтување.Крајна Гаранција За Квалитет И Безбедност Произведени ВО iso 9001 : 2000 И QS9000 сертифицирани објекти.Нашиот процес на контрола на квалитетот гарантира дека сите производи ги исполнуваат строгите стандарди за поставување и издржливост.Се спротивставува на ригорозни велосипедски тестови и внимателно тестирани во реални услови.Модерна Технологијаприлагодливи и ПРЕДВОДЕНИ фарови достапни кога Е опремен ОЕ, како и ксенон и халоген.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Right Nissan2014 - 2015 Непријателските Изберете Заменува Ое Број : 260101 VX0 A. Заменува Partslink Број : NI2503231. Размена На Дел Број : 260101 VX0 A, NI2503231. Одговара Изберете : 2013 НИСАН НЕЧЕСНИТЕ С/СВ 2014-2015 НИСАН НЕЧЕСНИТЕ ИЗБЕРЕТЕ и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент