.

.

Валкана Торба За Стапала Класичен Панел

Валкана Торба За Стапала Класичен Панел

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Една од најпопуларните чанти за нозе произведена Од Светската Чанта За Нозе, неприкосновен лидер во индустријата. Чантата за нечистотија (пробиена вреќа) е синтетичка велур убавина од осум панели исполнета со зрна песок од мајката земја! Неговата мекост, издржливост и тежина ја прават оваа една од нашите најпродавани чанти за нозе. Останува круг, тезги со доверба и издржлив како што добива. Валкана Торба За Стапала Класичен 8 Панел (Пробиена Вреќа).

Главните карактеристики

Избор на клиент