.

.

Тестенини со тигар тигар во ниеден момент од оризови тестенини направени со подлога тајландски сос, 10. Оз

Тестенини со тигар тигар во ниеден момент од оризови тестенини направени со подлога тајландски сос, 10. Оз

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Тестенини од тигар тигар во ниеден момент од ориз-тестенини направени со подлога тајландски сос се вегетаријански и без глутен. Едноставно микробранови ги овие тестенини со ориз само 1,5 минути и сервирајте. Нашиот рецепт е без вештачки вкусови и конзерванси. Една порција е 180 калории и 6 грама маснотии. Ова 10,5 мл. Пакетот има 3 порции. Тестенини од тигар тигар во ниеден момент од оризови тестенини направени со подлога тајландски сос, 10,5 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент