.

.

Viewвори Тешки Поглед Прстен Врзивно Средство, 1.5 Аранжман Прстени, Има 11 17 Хартија, Бела Врзивно Средство

Viewвори Тешки Поглед Прстен Врзивно Средство, 1.5 Аранжман Прстени, Има 11 17 Хартија, Бела Врзивно Средство

Вреднување на стоката:

DEN 671.84
Пристапност
Во достапна форма

Секогаш добро ќе ја погледнете поголемата слика со ова врзивно средство со големина на таблоид. Совршено е за чување документи за дома или работа, како што се уметнички дела за деца, училишни проекти, нацрти, инженерски документи или финансиски табели. Исто така одлично за документи со поголеми фонтови што треба да се отпечатат на таблоидна хартија. Одделете ги вашите страници во категории Со Делители Наeryвори 11 " х 17". Врзивите се направени од тежок поли материјал кој е без киселина и нема да ги подигне печатете ги вашите документи. Големата слика е секогаш на повидок со ова врзивно средство поголемо од животот. Одлично за складирање на големи училишни уметнички дела, нацрти, финансиски табели и многу повеќе. Тешката конструкција е идеална за продолжена употреба. Аранжираните прстени имаат поголем капацитет на страница во споредба со тркалезните прстени со иста големина; Држи до 375 листови. Страниците лежат рамно со прстени поставени наназад. Организирајте и обезбедете лабава хартија со два јасни внатрешни џебови.

Главните карактеристики

Избор на клиент