.

.

Екена Милворк 6 Х 10 Д 72 В Јазли Бор Фау Дрво Камин Камин Комплет Со Corфорд Корбелс, Природен Пепел

Екена Милворк 6 Х 10 Д 72 В Јазли Бор Фау Дрво Камин Камин Комплет Со Corфорд Корбелс, Природен Пепел

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Направени да траат, нашите наметки од вештачко дрво прекрасно ја реплицираат издржаната текстура и завршницата на вистинските дрвени греди.  Шупливиот 3-страничен Зрак во Стилот На У затворен на двата краја, лесно се инсталира со прицврстување на зракот на граѓа на ѕидот. Додадете рустикален одблесок, топлина и шарм на секој простор користејќи ги како лебдечки полици.  Изберете да прикажувате со или без вклучените корбели (испратени неповрзани).  Оваа ситно изработена обвивка е лесна за инсталирање со само неколку едноставни чекори.  Изберете недовршена или која било од нашите прекрасни завршетоци за совршено да го надополните вашиот постоечки декор. Може да се појават мали варијации во вознемирувачки и завршни работи. Димензии на корбел : 7 "W x 6" H x 8 1/2 " D. Секоја серија е рачно завршена и ќе има различни подтонови и бои. Автентични реални текстури на дрво. Изработен од полиуретан со висока густина, исклучително издржлив и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговара на речиси секоја потреба од проектот. Изберете од 3 стилови на соодветни опции за корбел од вештачко дрво за да го комплетирате вашиот изглед на наметка.

Главните карактеристики

Избор на клиент