.

.

&Н 25-Филтер За Воздух Пена Заврши

&Н 25-Филтер За Воздух Пена Заврши

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Воздухопловните Сили К&Н Пред-Чистачот е специјално дизајнирана обвивка за филтер за пена направена за да го продолжи интервалот на услугата на Вашиот Филтер За К&Н кога се користи во многу правливи услови. Воздухопловниот Пред-Чистач е дизајниран да се чисти Со К&Н Почиста или сапун и вода. Пред-чистачите на Воздухопловните Сили во црвена боја подмачкани со масло за филтер За воздух К&Н откако ќе се исчистат. Тие се направени од голема, отворена клеточна пена. Греј Обоени воздухопловни сили пред-чистачите не користат масло. Тие имаат помали клетки од пена. К&Н Филтер За Воздух Пена Заврши # 25-1963 Го Продолжува интервалот на услугата на вашиот филтер во многу правливи услови. Големата конструкција на пена со отворени ќелии запира 90% од нечистотијата со многу ниско ограничување на воздухот. Чисти Со К&Н Филтер Почиста или сапун и вода. Овој производ го обвива вашиот филтер за воздух со дополнителен пред-филтер.

Главните карактеристики

Избор на клиент