.

.

Јубнлви Бејзбол Капи Капчиња Женски Капи Цврсти Зимски Плетени Спојки Отворено Капаче За Дупки Есенски Бејзбол Капи

Јубнлви Бејзбол Капи Капчиња Женски Капи Цврсти Зимски Плетени Спојки Отворено Капаче За Дупки Есенски Бејзбол Капи

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Жените Women Зима Отворено Солидна Спојување Капчиња Капчиња Плете Дупка Бини Капве Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјален дизајн На Капчиња/Еластичност /Спојување е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Fall/Зима Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Несилхуета : Вклопете што добивате : 1 Х Хатноте : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примениот предмет големина ширина слободна Големина 29 См/11,42"24см/9.45"Големина : Слободна Големина : 29см/11.42"Ширина : 24см/9.45" Бејзбол Капи. Облека додатоци. 1, 100% сосема нов и висок квалитет.2, Највисок квалитет и најекономична цена.3, Лесен за употреба и одржување.4, Бои КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО.

Главните карактеристики

Избор на клиент