.

.

Luxpaper 105lb. Cardstock, 17, Amethyst Metallic, 250 пакет

Luxpaper 105lb. Cardstock, 17, Amethyst Metallic, 250 пакет

Вреднување на стоката:

DEN 1081.44
Пристапност
Во достапна форма

Cardstock 11 x 17 во 100lbamethyst Metallic е сјаен, брилијантен картон со виолетова боја со мазна завршница 100lbstock и издржливост на овој висококвалитетен картон го прават совршен за занаетчиство, покани, записи, деловни картички, мешани медиуми за апликација и разни уметнички наменски картони е Исто така идеално за постигнување и преклопување или намалување на сопствени големини за брошури, менија, картички за инвентар, матни фотографии и директно исправно или прилагодено печатено за брендирање и креативни намени, во количини почнувајќи од 50 до над 50.000. Ако барате совршен картон со многу намени, картонот 11 x 17 е совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Големина : 11 x 17. Боја : металик на аметист. Количина : 250/пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент