.

.

Мек Модерен Килим За Дневна Соба

Мек Модерен Килим За Дневна Соба

Вреднување на стоката:

DEN 2589.60
Пристапност
Во достапна форма

Може да се користи со мир на умот, особено во областите каде што се присутни децата. Ве молиме имајте предвид дека боите на тепихот може малку да се разликуваат во различни светла и може да изгледаат различно на различни уреди за прикажување. Сушењето не се врши во машината за сушење.•Контакт3-7 Дена ДО САД3-5 Дена За Европа За Австралија и Нов Зеланд тоа е 3-21 Дена.•Овие украсни теписи имаат основа од памучно предиво. На овој начин, тие покажуваатesетски став. Неговата посебна текстура може да спречи одвојување како што се стврднување, филц и оставање траги.* Одразувајќи ја уникатната хармонија на екру тоновите, моделот на тепих носи модерен изглед на просторите за живеење • Дизајнот произведен со техниката на ткаење на јамка има аранжман на симетрична јамка. Машинскиот тепих од турско потекло има структура која дава пената и купот.• Бидејќи производите не се како машински ткаени теписи, тие не се натрупуваат, тие се произведуваат целосно антибактериски со 240 степени на притисок.•Се трудиме најдобро да ги рефлектираме вистинските бои на нашите фотографии.

Главните карактеристики

Избор на клиент