.

.

Современа Област За Собирање Росилан Килим Жолта-5' х8 ' Овална

Современа Област За Собирање Росилан Килим Жолта-5' х8 ' Овална

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата Росилан е сон на љубителите на геометријата. Со форми што се испреплетуваат и поврзуваат, можете да бидете сигурни дека вашиот килим ќе биде прикажувач. Огромен број опции за боја на различни модели ќе ви овозможат да го пронајдете она што ви треба за беспрекорно координирање и дополнување на шемата на бои во вашиот дом.Карактеристики : висината На Купот е 0,5 инчи боите вклучуваат за секоја опција : Црна : Црна, Белтемно Сива : Темно Сива, Слонова Коска : Сива Светло Сива : Слонова Коска Сива : Црна, Сина, Кафеава, Зелена, Слонова Коска, Портокалова, Виолетова, Црвена, Розова Повеќе-Сина : Мулти, Сина, Слонова Коска, Светло Кафеава, Црна, Светло Сина : Слонова Коска Портокалова : Слонова Коска : брегот на Слоновата коска : малина, Слонова Коска : Црвена, Бело Жолта : Слонова Коска Современ Стил Изработен Со Полипропиленехичен Модел Не-Пролевање Отпорен На Дамки Тип На Ткаење : Машински Одрекувања И Обелоденувања : Совет : Нашата Намера Е Да Обезбедиме Најточна Можна Боја При Прикажување Дигитални Слики. Како резултат на разликите во компјутерските монитори, може да има варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и она што се појавува на вашиот екран за што не можеме да бидеме одговорни. Во некои случаи, моделите и боите може да варираат во зависност од големината. Висината на купот е 0,5 инчи. Боите вклучуваат за секоја опција : Црна : Црна, Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент