.

.

Дворот Нурисон Затворен Надворешен Килим Од Слонова Коска Сребрена 8' Тркалезна Површина

Дворот Нурисон Затворен Надворешен Килим Од Слонова Коска Сребрена 8' Тркалезна Површина

Вреднување на стоката:

DEN 1615.36
Пристапност
Во достапна форма

Поставете топол и релаксирачки тон со Колекцијата На Дворот. Овие елегантно недооценени теписи на отворено имаат суптилно текстурирани геометриски обрасци во модерни палети дизајнирани да го закотват модерниот и современиот декор. Рамни ткаени полипропиленски влакна се спротивставуваат на густ сообраќај и лесно се чистат : едноставно исплакнете со црево и исушете го воздухот. Килимите во дворот се идеални за вашиот трем, двор или кој било внатрешен простор. Модерен геометриски килим во класична слонова коска и сребрено сива боја. Суптилната текстура создава впечатлив ефект во внатрешните и надворешните простори. Машина направена рамен ткаат е пријателски за деца и миленичиња, лесен за чистење и се спротивставува на густ сообраќај. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

Главните карактеристики

Избор на клиент