.

.

Бринкс Комерцијални Нерѓосувачки Челик Клучен Диск Катанец со 5 8 во Окови, Пакет

Бринкс Комерцијални Нерѓосувачки Челик Клучен Диск Катанец со 5 8 во Окови, Пакет

Вреднување на стоката:

DEN 415.84
Пристапност
Во достапна форма

Комерцијалниот Катанец За Дискови Brinks Pro Max 70mm има тело од нерѓосувачки челик 2-3/4 инчи со окова од нерѓосувачки челик за зголемена отпорност и цврстина на сечење. Доаѓа со 4-пински гимнастичар и механизам за заклучување со двојна рачка за отпорност на избор и ргуубопитност. Кружниот заштитен дизајн ја минимизира изложеноста на оковите и штити од сечење. Катанецот е идеален за обезбедување на разни шкафчиња за складирање, гаражи, приколки, камиони, шупи, кутии со алатки, врати и многу повеќе. Како глобален лидер во производите и услугите поврзани со безбедноста, Името На Работ е синоним за стока со врвен квалитет, "Доверливо Име Во Безбедноста од 1859 година". Бринкс Комерцијален Катанец За Дискови, Тело од 70мм Со Окови од 5/8 инчи, тело За Заклучување Слично На 4 Пакувања, изработено од нерѓосувачки челик за отпорност на корозија. Црн гумен браник за заштита на скапоценостите од гребење. Кружниот заштитен дизајн ја минимизира изложеноста на окови. 8100 фунти. отпорен на сечење. 5/8 во. 15,9 мм окови клиренс. Клучни слично. за тешки, високо-безбедносни апликации. 4 пакет клучни слично.

Главните карактеристики

Избор на клиент