.

.

Подлога Истегнете 1-Парче Набраздено Здолниште Со Набраздено Здолниште Со Лизгање, Морнарица

Подлога Истегнете 1-Парче Набраздено Здолниште Со Набраздено Здолниште Со Лизгање, Морнарица

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Тоа е одличен избор за домови со деца миленичиња. Применлива големина : (прибл. Мека И Издржлива Ткаенина : Изработена од 97% полиестер и 3% спандекс што е повеќе еластична и издржлива. Карактеристики на производот : Заштитете Го Вашиот Мебел : Нашите навлаки за лизгање на софата може да помогнат да се заштити вашиот мебел од секојдневно кинење, излевање, дамки и така натаму.Тип : Троседот Slipcover; Карактеристики : Еластична, Софа Декорација, Троседот Заштитник; 3.) Ролерот за пена против лизгање спречува лизгање на капаците на каучот за лизгање на софата. Подтексот што се Протега На троседот Може лесно да се измие во машина и да се исуши за да изгледа свежо и чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент