.

.

Обединетите Соништа Одат Далеку од Бенетон Спреј За Тоалетна Вода 3. оз За Машки

Обединетите Соништа Одат Далеку од Бенетон Спреј За Тоалетна Вода 3. оз За Машки

Вреднување на стоката:

DEN 1277.12
Пристапност
Во достапна форма

Едно од триото неодамнешни изданија За Машки, Обединети Соништа Оди Далеку беше објавен Од Бенетон Во 2015 година во обид да испрати позитивна порака до Машки насекаде. Иако е дел од серија, сигурно стои самостојно како одличен машки мирис. Врвните ноти на цитрон, вар и разни морски ноти ја издвојуваат оваа колонска вода од останатите, додека средните ноти на лаванда, син лотос и кардамон додаваат допир на цветна сладост. Пакувањето Може Да Варира. Спреј за тоалетна вода 3,4 мл. 100 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент