.

.

Гел За контура на очите Од Кларинс За Унисе-0. оз Гел

Гел За контура на очите Од Кларинс За Унисе-0. оз Гел

Вреднување на стоката:

DEN 719.20
Пристапност
Во достапна форма

Гел за ладење на очите за да се минимизира подпухнатоста и темните кругови и ги зајакнува очните капаци подготвувајќи ја кожата за нанесување шминка за очи и долготрајно абење. Содржи смирувачки ботанички производи како кајсија, пченкарно цвеќе, алое и гинко . Гел За контура на очите Од Кларинс За Унисекс-0,7 мл гел. Модел БР : 12993. Пол : Унисекс. Тип : Гел. Марка : Кларинс.

Главните карактеристики

Избор на клиент