.

.

Комплет Чевли за Задни Сопирачки-Компатибилен со-БМВ 128и 2012

Комплет Чевли за Задни Сопирачки-Компатибилен со-БМВ 128и 2012

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Комплет За Чевли за Задни Сопирачки - Компатибилен со 2008 - 2013 бмв 128ипозиција : Задна Белешка : Чевли За Сопирачки За Паркирање Со Задни Автоспецијалности; Состав На Материјал За Врзување : Полу-метален Материјал За триење Прицврстување : Врзани Карактеристики : - Заоблени За непречено вклучување - Изработени од 100% нов челик кој е обложен за да се спротивстави на ' рѓа - 100% Без Азбест и Без Бакар-амека Рејтинг Hh За Супериорна моќ на држење-полу - метална формула која е пост - излечена за зголемена Моќност На држење Компатибилна Со Или Одговара : -2008 - 2013 Bmw 128ifits години : 2008 2009 2010 2011 2012 2013 преглед опис на производот за да се обезбеди соодветно вклопување. 2008 2009 2010 2011 2012 2013. Комплет Чевли За Сопирачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент