.

.

Розова Долна Облека Комплет За Жени Со Налепници За Наметка Пижами Во Градите Корсет Корсети Од Корсети Фустани За Жени Долна Облека Бела

Розова Долна Облека Комплет За Жени Со Налепници За Наметка Пижами Во Градите Корсет Корсети Од Корсети Фустани За Жени Долна

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Биста : 64-74см/25,20-29,13" Половината : 59-69см/23,23-27,17" Должина : 50см/19,69" Големина : М Биста : 68-78см/26,77-30,71" Половината : 63-73см/24,80-28,74" Должина : 52см/20,47" Големина : л биста : 72-82см/28,35-32,28" половината : 67-77см/26,38-30,31" должина : 54см/21,26" големина : Xl Биста : 76-86см/29,92-33,86" Половината : 71-81см/27,95-31,89" должина : 56см/22,05" секси Долна Облека Во собата за жени непослушен плус големина. Секси чипка градник и гаќи во собата, Секси градник И гаќи сетови, Г-стрингови за жени секси, две парчиња долна облека за жени;4 парче чипка жартиера појас појавување долна облека во собата со чорапи. Прилика : Облека За Спиење, Ноќна Облека. За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Спална Соба, Бања или секоја вечер. Ткаенината има одредено истегнување и е мека и удобна. долна облека за жени плус големина чипка бебешка ноќница.

Главните карактеристики

Избор на клиент