.

.

Насловна Кери Абе Морнарица & Слонова Коска Модерна Мрежа Волна Површина Килим, 5 ' 7 ' 9

Насловна Кери Абе Морнарица & Слонова Коска Модерна Мрежа Волна Површина Килим, 5 ' 7 ' 9

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

ЛР Дома Кери Абе Морнарица & Слонова Коска Модерна Мрежа Волна Површина Килим, 5 'х 7' 9". Воведете топлина и текстура во вашиот простор за живеење со овој рачно закачен тепих, вешто изработен Во Индија користејќи комбинација од мека волна и издржливи памучни влакна. Килимот може да се пофали со привлечна мрежна шема која беспрекорно се вклопува со модерни и преодни теми за декор. Неговиот густ куп нуди пријатно чувство под нозете и обезбедува одлична изолација, што го прави совршен за области со голем сообраќај. Овој тепих е одличен избор за додавање стил и удобност во секоја просторија во вашиот дом во еден момент. Внимателно и сложено рачно закачени од квалификувани занаетчии Во Индија. Направено од 100% волна која е мека и луксузна на допир, што го прави удобен и пријатен додаток во секоја просторија. Дизајнирано со средна висина на купот, ова парче ако е совршено за простори со голем сообраќај. Идеален за модерни, современи, секојдневни и преодни тематски поставки. Достапно во две бои и повеќе големини за да одговара на секој декор и простор. Влошките за тепих препорачуваат долговечност, безбедност и избегнување гребнатини. За да го забрзате процесот на израмнување, превртете го килимот во спротивна насока и масирајте видливи набори со рацете. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Дигиталните слики и бои може да варираат поради разликите во компјутерските монитори и мобилните телефони. Мерењата се приближни и моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент