.

.

Јипа Затемнување Модерни Енергетски Ефикасни Завеси Дебела Цврста Дневна Соба Панел Топлинска Изолирана Кадифена Ув Заштита Спална Соба Прозорец Завеса Сина W: 52 H

Јипа Затемнување Модерни Енергетски Ефикасни Завеси Дебела Цврста Дневна Соба Панел Топлинска Изолирана Кадифена Ув Заштита

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Лесна Нега : машина што се пере во ладна вода, исушете ја. Функции за затемнување : Нашите завеси во спалната соба можат да ја блокираат сончевата светлина, потемните бои работат подобро. Топло железо и сушење на ниски температури.Заштеда на енергија : Чувајте ги вашите простории од студени нацрти во зима и одбијте ја летната топлина со нашата иновативна технологија за термичко обложување, помагајќи ви да заштедите пари за греење и ладење на вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент