.

.

Верадек Чиста Серија Прозорец Бо 36 Жардиниер Црна

Верадек Чиста Серија Прозорец Бо 36 Жардиниер Црна

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Едноставен и елегантен, дизајнот На Прозорецот Е совршено парче за освежување на празен праг на прозорецот или започнување градина со билки. Карактеризиран со мермерна завршница и чист, современ правоаголен заострен дизајн, садот За Прозорски Кутии е идеален за да обезбеди допир на боја на масата или како парче акцент на палубата. Обликувани од патентиран пластичен композит, сите жардиниери Верадек се исклучително издржливи и дизајнирани да ги преживеат сите сезони. Мидори жардиниерите се флексибилни, отпорни на удари, цврсти, но лесни и специјално третирани со УВ инхибитори за да се минимизира избледувањето. Со производ Верадек можете да бидете сигурни дека добивате совршена рамнотежа на дизајнот, практичноста и издржливоста. Дизајн со еден ѕид, изработен од висококвалитетен полиетиленски композит. Отпорен на мраз за постудени клими. Третирани СО УВ инхибитори за да се избегне избледување. Флексибилен и отпорен на удари. Цврст, но лесен-лесен за движење. Направено од сите рециклирани материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент