.

.

Лафи Тафи Јагода Бонбони Када, 0. Оз, Брои

Лафи Тафи Јагода Бонбони Када, 0. Оз, Брои

Вреднување на стоката:

DEN 95.04
Пристапност
Во достапна форма

Вкусно растеглив, ЛАФИ ТАФИ е познат по своите автентични долготрајни овошни вкусови, џвакачка текстура и чудни шеги на секоја обвивка. Кадата Со Јагоди ЛАФИ ТАФИ ги примамува пупките за вкус со класичен вкус На Јагоди лафи Тафи во совршено порции бонбони. Поединечно спакувани за брзо подигање и кикотење, ЛАФИ ТАФИ носи насмевки од криењето со своите вкусни завиткани смеа. Лафи Тафи е неверојатно долготрајно вкусно џвакање со интензивен вкус на јагода. Со шеги на секоја обвивка, одвиткајте вкусна глупост!. 145 парчиња по када. Забава исполнета јагода тафи. Растеглив и лут.

Главните карактеристики

Избор на клиент