.

.

Квиксилвер Машки Секојдневен Постер Двојна Торба Со Голем Ранец ОД 30 ЛИТРИ Со Ракав За Лаптоп-Мед Хедер

Квиксилвер Машки Секојдневен Постер Двојна Торба Со Голем Ранец ОД 30 ЛИТРИ Со Ракав За Лаптоп-Мед Хедер

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Рециклирана Ткаенина : Repreve ® следлива, рециклирана полиестерска мешавина направена од пластични шишиња прегради : 2 џебови со патент1 предни џебни ремени/Подлога : Прилагодлив дното на ременот на рамото и задниот панел15" лаптоп ракавиза : 16,7" [h] x 12,2" [w] x 21" [d] Волумен : 30 L100% рециклиран Полиестеримпортиран квиксилвер машки секојдневен постер двојна торба со голем ранец од 30 литри со ракав за лаптоп-мед хедер.

Главните карактеристики

Избор на клиент