.

.

Ноќта На Вештерките Партија Балони Фестивал Балони Доцна Декоративни Балони

Ноќта На Вештерките Партија Балони Фестивал Балони Доцна Декоративни Балони

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Овој производ е изработен од врвен материјал, силен и долготраен и нема да мора да се грижите дали ќе се кинат или пукнат кога ќе се надујат. Тие се добри за создавање среќна и топла атмосфера за Ноќта на Вештерките со смеа и забава. Карактеристики. - Боја : Зелена, виолетова, портокалова. - Материјал : Латекс. - Големина : Околу 12, 00Х6, 00Х0,10см/4, 72Х2, 36Х0, 04ин. - Бојата е богата, природна и полна со модна смисла за додавање фестивалска атмосфера. . - Совршен за тематска забава За Ноќта на Вештерките и декорација за дома, бар, клуб, итн. - Скршете го досадното чувство на простор, полн со стил, погоден за стил на сцени на совпаѓање на просторот. - Одличен реквизит за фотографии, ви помага да создадете совршена декорација за забави, убава и практична. - Безбеден и удобен, силен и долготраен, не треба да се грижите дали ќе се скршат кога ќе се надујат. Бојата е богата, природна и полна со модна смисла за додавање фестивалска атмосфера. Совршен за ноќта на Вештерките тема партија и декорација за дома, бар, клуб, итн. Скршете го досадното чувство на простор, полн со стил, погоден за стил на сцени на совпаѓање на просторот. Одличен фото-реквизит, ви помага да создадете совршена декорација за забави, убава и практична. Безбеден и удобен, силен и долготраен, не треба да се грижите дали ќе се скршат кога ќе се надујат.

Главните карактеристики

Избор на клиент