.

.

Г ОДГОВАРА КАКО 185 60R 84H SL A BW Сите Сезонски Гуми Одговара: 2011 - Форд Fiesta SE, 2001-Dodge НЕОНСКИ ACR

Г ОДГОВАРА КАКО 185 60R 84H SL A BW Сите Сезонски Гуми Одговара: 2011 - Форд Fiesta SE, 2001-Dodge НЕОНСКИ ACR

Вреднување на стоката:

DEN 990.88
Пристапност
Во достапна форма

LAUFENN G ОДГОВАРА КАКО 84 H BLK G FIT како што е наменета за паметни возачи кои имаат за цел оптимални перформанси во сите сезонски услови. - Цела Сезона : Оптимизирани перформанси на суво, влажно и снег - Импресивен живот на шарите - Тивко, непречено Возење низ сите услови На патот Одговара : 1991-96 Форд Придружба ГТ 1992 Форд Темпо ГЛС 1999 Меркур Трагач ЛС 1990-91 Меркур Топаз XR5 AWD 1992 Меркур Топаз XR5 1988 Меркур Топаз LTS и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување провери.

Главните карактеристики

Избор на клиент