.

.

Клиренс-Продажба Фустан За Жени Печатење Со Кратки Ракави Крпеница Фустан На Екипажот Вратот Миди Фит И Одблесокот Секојдневен Формален Елегантен Одмор Патување ?

Клиренс-Продажба Фустан За Жени Печатење Со Кратки Ракави Крпеница Фустан На Екипажот Вратот Миди Фит И Одблесокот Секојдневен

Вреднување на стоката:

DEN 398.24
Пристапност
Во достапна форма

Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Карактеристика : Летните Фустани за жени доаѓаат со шарен цветен принт/стил на вратот со едно рамо/половината без ракави/вратоврска, бохо стил, Полите За Нишање, меки сарафани со резервоари.

Главните карактеристики

Избор на клиент