.

.

Жени Обични Лабави Летни Цветни Печатени Резервоари Фустан Плажа Сарафан Надвор Рамо Фустани Празник Дозвола

Жени Обични Лабави Летни Цветни Печатени Резервоари Фустан Плажа Сарафан Надвор Рамо Фустани Празник Дозвола

Вреднување на стоката:

DEN 415.84
Пристапност
Во достапна форма

91 "Должина : 80см/31. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100-105см/39.15 "Половината : 110cm/43.28" Големина : XXXXL Големина.71 "Л Голем 8 12 38 105-110см/41.53" Колк : 94см/37.18 "Половината : 105cm/41.Женски Лежерен Лабав Летен Цветен Фустан Со Резервоар Плажа Фустан Надвор Од Рамо Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110-115см/43.21 "Половината : 100cm/39.34" Колк : 124cm/48.Одвојте малку време за да дознаете за нашиот нов и надграден летен фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент