.

.

Стилски Женски Летно Печатење Каузален Кружен Врат Краток Ракав Долг Фустан

Стилски Женски Летно Печатење Каузален Кружен Врат Краток Ракав Долг Фустан

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Информации за производот : .Големина На табелата : XXL Големина. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.24 "Половината : 102cm/40. Материјал : Полиестер. Пол : Жени, Девојче. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.No причина за враќање или размена на стоки во рок од 30 дена. Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Секојдневен, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате. Должина На Ракавот : Краток Ракав.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент