.

.

Женски Маици Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Смешни Врвови За Печатење Летни Кошули Со Пуловер Со База Црни

Женски Маици Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Смешни Врвови За Печатење Летни Кошули Со Пуловер Со База Црни

Вреднување на стоката:

DEN 231.84
Пристапност
Во достапна форма

66" Должина : 65cm/25. Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резолуција на компјутерската слика и поставките на мониторот. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Ве молиме дозволете 1-2 см се разликуваат поради рачно мерење. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102см/40. Големина : XXL Големина.Женска Летна Смешна Шема За Печатење Пердуви Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : Удобна и дише ткаенина, мека. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 110cm/43. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.58 "Ракав : 20см/7. Карактеристики на нашата продавница : продажба на дозвола/договор со ограничено време/најдобра продажба денес/дозвола за жени плус големина/2023 нови пристигнувања/денешни зделки клиренс/зделки за денот на премиерот/дозвола под 1 10.09" Должина : 61см/24. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Ракав : 18см/7.06" Должина : 66cm/25. Креативен дизајн Спарете го Со панталони, хулахопки или фармерки за секојдневен и стилски изглед, погоден за пролет и лето можете да го носите за секојдневни патувања, училиште, патување и празнични забави за да изгледате подобро.

Главните карактеристики

Избор на клиент