.

.

MIAYILIMA МОРНАРИЦА XL Маици За Жени Обични Гроздобер Сонце Печатење Кампување Печатење Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Врвот

MIAYILIMA МОРНАРИЦА XL Маици За Жени Обични Гроздобер Сонце Печатење Кампување Печатење Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Врвот

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Достапно Од Залиха, Брза Испорака.80" Рамо : 44см/17. Користете Висококвалитетни Материјали, Ве Молиме Купете Со Доверба. Совршен подарок за Денот на Мајката.52"Shoulder : 47cm/18. Големина : М Биста : 100см/39. €Натпревар ● Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Погоден За Секоја Пригода.11" Ракав : 18.09"Length : 65cm/25.80"Shoulder : 44cm/17.95"Size : SBust : 96cm/37.50"Sleeve : 19cm/7.80"Size : MBust : 100cm/39.33" Рамо : 48cm/18.33"Shoulder : 48cm/18. Големина : С Биста : 96см/37.68" Должина : 71cm/27.

Главните карактеристики

Избор на клиент