.

.

Женски Летен Моден Ден На Независноста Печатена Маица Обични Врвови Тркалезен Врат Лабава Удобност Кратки Ракави Женски Маици Обични Врвови За Вежбање Жени

Женски Летен Моден Ден На Независноста Печатена Маица Обични Врвови Тркалезен Врат Лабава Удобност Кратки Ракави Женски Маици

Вреднување на стоката:

DEN 239.20
Пристапност
Во достапна форма

65"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 96cm/37.17" ракав : 19.48"Shoulder : 49cm/19. Овој разноврсен врв е внимателно прилагоден за да одговара на чувствителната кожа и е удобен за да избегне блиско вклопување.87"XXL1242112cm/44.38"Sleeve : 19cm/7. Овој разноврсен врв е внимателно прилагоден за да одговара на чувствителната кожа и е удобен за да избегне блиско вклопување.09" должина : 73см/28.07"Shoulder : 55cm/21.08" големина : Xl сад : 10 еу : 40 биста : 108см/42.29"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Length : 69cm/27.68" рамо : 51см/20.87"Size : XXLUS : 12 EU : 42 Bust : 112cm/44.74" ракав : 20.52" должина : 71см/27.28"Shoulder : 47cm/18. Памучна Мешавина, супер мека, удобна и дише, полна со еластичност. Ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Печатени круг вратот лабава пуловер печати лабава маица врвот прави да изгледа повеќе модерен и стилски.94" должина : 69см/27. Тип На Шема : Печати Монтиран Цврст Врв Црна V Вратот Маица.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.07" рамо : 55см/21. Овие врвови за жени погодни за секоја пригода и цела сезона! Совршен за секојдневна, улична облека, танц, клубска облека, канцеларија, училиште, на отворено, салон, одмор, на отворено, плажа, тренинг, јога итн.95"Sleeve : 20cm/7.87" големина : ххл Сад : 12 еу : 42 биста : 112см/44.52"Length : 71cm/27.Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см/37,80" Должина : 65см/25,59" Ракав : 18,5 см/7,28" Рамо : 47см/18,50" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39,37" Должина : 67см/26,38" Ракав : 19см/7,48" Рамо : 49см/19.08"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 108cm/42.95" ракав : 20см/7.80"Length : 65cm/25.09"Length : 73cm/28.29" големина : л Сад : 8 еу : 38 биста : 104см/40.Одмор, секојдневно носење, работа, спорт, погоден за секојдневно носење, дом, работа, одмор.50"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 100cm/39. Лабава кошула со кружен врат со кратки ракави, погодна за дами, млади дами, тинејџери и девојки.65" женски летен моден ден на независноста печатена маица обични Врвови кружен врат лабава удобност кратки ракавикарактеристики : памучна мешавина, супер МЕК, УДОБЕН и дише, Полн со еластичност.

Главните карактеристики

Избор на клиент