.

.

Женска Трибленд Маица Со Кратки Ракави

Женска Трибленд Маица Со Кратки Ракави

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементин Женски Трибленд Маица Со Кратки Ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент