.

.

Women'sенски со цветен череп Проток на резервоарот за тркачки бек

Women'sенски со цветен череп Проток на резервоарот за тркачки бек

Вреднување на стоката:

DEN 255.20
Пристапност
Во достапна форма

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентински дами со цветен череп, течен резервоар за тркачки бек.

Главните карактеристики

Избор на клиент