.

.

Оди Си Јас Сум Интровертна Женска Маица Со Врат

Оди Си Јас Сум Интровертна Женска Маица Со Врат

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Оди Си Интровертен Е прикажан на предниот дел на овие модерни женски маици со врат. Координирање на дизајни достапни одделно. 60% чешлан памук / 40% полиестерски лесен дрес. Печатени ВО САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. В-Вратот Краток Ракав Мета. Лесна супер мека ткаенина. Убаво опремени. Печатени ВО САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент